Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu Selvilitepe Mahallesi’nde imara yeni açılan sokağa 1 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışmalarına başladı.

27.02.2020

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, mübarek üç aylara girildiğinin müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm Müslümanların kandilini kutladı.

27.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Onüç Eylül Mahallesi Adnan Menderes Caddesi’nde başladığı 2 kilometrelik yağmur suyu ve kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaştı.

27.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Kuşlar, Yunusdere, Yeniköy ve Urganlı Mahallelerinde dere temizlik, koruge boru döşeme ve menfez temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın sorunları da ortadan kalktı.

28.02.2020

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u makamında kabul etti.

26.02.2020

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, İçme Suyu Dairesi Başkanı Bircan Kaynak ve dairede görevli personeller ile bir araya gelerek, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

25.02.2020

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Akhisar Göcek Mahalle Muhtarı Erol Kayan ile azalarını makamında ağırladı.

25.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Çinan, Çamyayla ve Şehirlioğlu Mahallelerinde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

25.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Aşağıbozkır Mahallesi’nde içme suyu deposunda temizlik çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Oğuz Kasaba da, içme suyu depolarında yapılan rutin temizlik çalışması sayesinde her zaman sağlıklı içme suyu tükettiklerini ifade ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

25.02.2020

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ile birlikte mahalle muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, mahallelerde yapılan yatırımlar ve yatırım programındaki çalışmalar anlatıldı, muhtarların talepleri dinlendi.

25.02.2020

İLÇE PROJELERİMİZ