Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarına atılan maddelerin neden olduğu olası arızaları önlemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Şehzadeler ilçesine bağlı Kazım Karabekir, Turgut Özal, Akpınar, Adnan Menderes ve Ahmed Bedevi mahalle muhtarları da yapılan çalışmaların büyük önem arz ettiğini dile getirerek, vatandaşlara altyapı konusunda daha bilinçli hareket etmeleri noktasında çağrıda bulundular.

15.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Aşağıtefen Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

15.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, saha personeliyle birlikte Kula’nın Kavacık Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşları bilinçli su tüketimi hakkında bilgilendirdi.

15.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Mehmet Akif Ersoy ve Namık Kemal Mahallesinden geçen Acı Dere ve Yeregiren Deresi’nde 2 kilometrelik panel çit imalatına başladı. Mahalle Muhtarları Onur Uslu ile Seyfettin Kabadayı da Köprübaşı’na kattığı güzellikler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, Manisa’nın en büyük şansı olduğunu söylediler.

15.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesinde başladığı dere temizlik çalışmasını tamamladı.

14.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu’da ilçe şefliğini ziyaret etti. Abonelik işlemlerinin süreçleri hakkında bilgi alan Akbaş, vatandaş memnuniyeti için mesai mefhumu gözetmeden ilçelerdeki çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirtti.

14.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula’ya bağlı Eroğlu Mahallesi’nde 154 Mahalle Projesi kapsamında hayata geçirdiği 40 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışmalarını hızla sürdürüyor.

14.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, yağmursuyu ızgaralarına plastik şişe, bardak, poşet, sigara izmariti, gıda paketleri ve çocuk bezlerinin atılması sebebiyle sürekli temizlik yapıldığını bildirdi. Kış aylarında yaşanabilecek olası su birikintilerine engel olmak adına vatandaşların ızgaralara çöp atılmaması konusunda daha duyarlı davranması gerektiğine vurgu yapıldı.

12.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Atatürk Mahallesinde dere temizliği ile birlikte yol geçişi için koruge boru döşemesi ve sağlıklı su akışını sağlamak için kutu menfez imalatı gerçekleştirdi.

12.10.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu Ergenekon Mahallesi’ndeki yeni yerleşim yeri olan Sahil Sokak’ta içme suyu şebekesi imalatı yaparak altyapı ihtiyacını ortadan kaldırdı.

12.10.2019

İLÇE PROJELERİMİZ