Şehitlioğlu’na 7 Km Kanalizasyon Hattı Döşendi
MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesi’nde başladığı 7 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Muhtar Kazak da yapılan çalışma için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
11.01.2020

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesi’nde başlanılan 7 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme işi de tamamlandı. 28 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışması da yapılacak olan mahallede son olarak da 25 bin metrekarelik kilit parke ve bordür taş uygulamasıyla üstyapı da yeni ve sağlıklı hale getirilecek.

“Yepyeni bir kanalizasyon hattına kavuştuk”

Mahalle Muhtarı Muslu Kazak, yapılan çalışmalardan çok memnun olduklarını ifade ederek, “MASKİ’ye çok teşekkür ediyoruz. 25 yıl önce döşenen kanalizasyon hattımız artık yetersiz gelmeye başlamıştı. Şimdi yepyeni bir hatta kavuştuk. İçme suyu hattımızda da çalışmalar başlayacak. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ