Genel Müdür Başaran’dan Kurban Bayramı Mesajı
MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başaran mesajında, “Sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, çaresizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi bir değer sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır” dedi.
09.08.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Kurban Bayramı vesilesiyle paylaştığı mesajında, “Sevgi, saygı ve hoşgörünün en güzel şekilde hissedildiği bayramlar, toplumsal hayatımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Birbirimize yardımlaşma duyguları ile kenetlendiğimiz bu manevi zamanları, evlatlarımıza anlamına uygun olarak miras bırakmak hepimizin üzerine düşen en önemli görevlerdendir. Sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, çaresizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi bir değer sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır” dedi.

“İnanıyorum ki, bu bayramda da birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenecektir”

Başaran, insanoğlunun huzura ve barışa erme gayesini ancak dünyevi yaşamdaki tüm varlıkları sevgi unsuruyla kucaklamasından geçtiğini belirterek, “Her bayram sevdiklerimizle bir kucaklaşma günüdür. Kurban ibadetiyle birlikte, gönüllerdeki katılıklar yumuşayacak, vicdanlardaki engeller kalkacaktır. İnanıyorum ki, bu bayramda da birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenecektir. Kurban Bayramımızın, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu duygularla, başta Manisalı hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ