Laleli ve 75.Yıl Mahallelerini Rahatlatan Çalışma
MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Laleli Mahallesi ile 75.Yıl Mahallesi arasında kalan derede temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan temizlik çalışması ile her iki mahallede yaşayan vatandaşlar rahat bir nefes aldı.
11.07.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere temizlikleriyle taşkın tehlikesini ortadan kaldırırken, daha temiz bir çevre oluşumuna da katkı sağlıyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Yunusemre ilçesine bağlı Laleli Mahallesi ile 75. Yıl Mahallesi arasında kalan derede temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışma ile hem dere yatağında havaların ısınması ile oluşan kötü koku sorunu ortadan kalktı hem de rüsubat uzaklaştırılarak suyun akışı daha sağlıklı hale getirilmiş oldu.

“Dere Temizliği Çok Önemli Bir Çalışma”

Laleli Mahalle Muhtarı Yadigar Şahin, “Mahallemizde bulunan dereden kötü koku geliyordu ve vatandaşlarımız rahatsız oluyordu. MASKİ Ekipleri hızlı bir şekilde temizlik çalışması yaptılar. Dere temizlik çalışması büyük önem arz ediyor. Teşekkür ediyorum” dedi.  

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ