Genel Müdür Yardımcısı Aydınyer, Mütevelli’deki Çalışmaları İnceledi
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesi’nde devam eden içme suyu paket arıtma ve depo çalışmalarını yerinde inceledi. Aydınyer, daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu için inşa edilen sistemlerin hızlandırılması için yüklenici firmaya talimat verdiklerini ifade ederek, bir aylık bir süreçte çalışmayı tamamlamayı planladıklarını ifade etti.
10.07.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli Mahallesi’nde 7 milyon 200 bin TL’lik altyapı yatırımı hayata geçirildi. Öncelikle 23 kilometrelik içme suyu şebekesi yenilenen mahallede, ardından 27 bin metrekarelik alanda kilit parke ve bordür taşı uygulaması yapıldı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, mahalleye bir ziyaret düzenleyerek devam eden paket arıtma ve içme suyu deposu çalışmalarını da yerinde inceledi. Teknik inceleme esnasında Genel Müdür Yardımcısı Aydınyer’e, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, eski Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Hizmetleri Şube Müdür Vekili Yener Sav ve Mütevelli Mahalle Muhtarı Yaşar Mehmet İçigen eşlik etti.

Daha sağlıklı ve güvenli altyapı sistemi

Mütevelli halkını tam anlamıyla rahata kavuşturmak amacıyla önemli hizmetler yürüttüklerini ifade eden MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Mahallemizde A’dan Z’ye içme suyu altyapı sistemi temin ettik. Şuan paket arıtma tesisimiz ve 100 metreküplük içme suyu depomuz da yapılıyor.  Çalışmayı hızlandırmak için yüklenici firmaya gerekli talimatı verdik. Halkımızın daha sağlıklı ve güvenli altyapıyla tanışması için yapılan toplam 7 milyon TL değerinde bir yatırımdan söz ediyoruz. Bu süreç içerisinde göstermiş oldukları sabır ve anlayış için de Mütevelli sakinlerine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ