Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü vatandaşlara yeni bir kolaylık daha sunarak, e-Devlet Kapısı üzerinden Abone ve Fatura Bilgileri Sorgulama hizmetini hayata geçirdi.

07.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Çakmaklı Mahallesi’nde vatandaşların altyapı ihtiyacını karşılamak üzere ek kanalizasyon hattı döşedi.

07.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir’in merkez mahallelerindeki yağmursuyu ızgaralarının ve kanalizasyon hatlarının sorunsuz çalışması için bakım, onarım ve temizlik işi gerçekleştirdi.

06.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa Balkanlar Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Altan Hafızismailoğlu, Başkan Yardımcısı Nusret Molla ve Genel Sekreter Ergün Eren’i makamında ağırladı.

06.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, envanterinde yer alan iş ekipmanlarının kullanımı ile ilgili sağlık ve güvenlik yönünden uyulması gerekli asgari şartlarının takibinin yapılması amacıyla, veri girişlerini sağlayacak olan bütün daire başkanlıklarında görevlendirilmiş olan çalışanlara yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi (İBYS) eğitimi düzenledi.

06.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre İlçesine bağlı Üçpınar Mahallesi’nden geçen derenin üzerinden yol geçişini rahatlatmak adına 6 adet menfez montajına başladı.

06.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın İnönü Mahallesi’nde çalışmaların hafta içi trafiğini aksatmasını önlemek amacıyla yağmursuyu hattı bakımı ve ızgara montajı için Pazar mesaisi yaptı.

06.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Yunusemre ilçesine bağlı Akgedik Mahallesi’nde inşa edilen Paket Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisini devir alarak bünyesinde işlettiği atıksu arıtma tesisi sayısını 18’e yükseltti. Atıksu arıtma tesisinde MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik incelemelerde bulundu.

03.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Avrupa Birliği destekli ‘Belediyeler İçin Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliğine Yönelik Tedarik Projesi’ kapsamında çalışma yapılacak olan tesislerde MASKİ ve yüklenici firma teknik ekipleri tarafından incelemelerde bulunuldu.

03.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Ortaköy Mahallesi’nde bulunan derede menfez çalışması yaparak taşkınlar için önlem aldı.

03.05.2019

İLÇE PROJELERİMİZ