Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Pelitalan Mahallesinde açtığı içme suyu sondajını faaliyete alarak mahalleye su ulaştırdı. Mahalle Muhtarı Arif Şenocak da Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün verdiği her sözün arkasında durduğunu söyledi.

22.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, 17 ilçe genelinde kaçak içme suyu kullananlara uyarıda bulundu. Kaçak kullanımın Türk Ceza Kanunu’nda cezai yaptırıma tabi olduğunu belirten MASKİ, bu şekilde yeraltı su kaynaklarının da acımasızca tüketildiğine vurgu yaptı.

22.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçe birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yakından takip etti.

22.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Akpınar Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

20.07.2019

MASKİ Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Yunusemre ilçesi Kaynak, Lalapaşa, Mutlu, Topçuasım ve Akmescit Mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlar mahallelerinde yapılan kanalizasyon temizlik çalışmalarından dolayı MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ederken, vatandaşlara da çağrıda bulunarak, “Kanalizasyonlar Çöplük Değildir” dediler.

19.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Gördes ve Demirci ilçe birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yakından takip etti.

19.07.2019

Demirci’nin Tekeler Mahallesinde meydana gelen su azalması sonrasında harekete geçen MASKİ ekipleri, kaynak başındaki hatta temizlik çalışması yaptı. Hattan çıkarılan kunduz sonrasında suyun verimi arttı. Mahalle Muhtarı Abdurrahman Ünlü de sosyal medya hesabı üzerinden MASKİ’ye teşekkür ederek “İYİKİ VARSIN MASKİ” dedi.

19.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde başlattığı dere temizlik çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışma ile bölgede ikamet eden vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

18.07.2019

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Kula ilçesindeki şiddetli yağış sonrasında duruma müdahale ederek cadde ve sokaklarda biriken suların tahliyesini sağladı.

18.07.2019

MASKİ, Alaşehir’in Azıtepe Mahallesi’nde kaynak ile biriktirme deposu arasındaki terfi hattında bakım çalışması gerçekleştirdi. Muhtar Doğan, içme suyu hattından 5 metrelik ağaç kökü çıkarıldığını söyleyerek çalışmalar için MASKİ’ye teşekkür etti.

18.07.2019

İLÇE PROJELERİMİZ