Haberler

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret ederek Manisa’daki çalışmalarla ilgili görüşme gerçekleştirdi.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi ve Emlakdere Mahallesi’nin bağlısı olan Çapaçarık Mevkii’ndeki içme suyu tesislerini besleyen yüksek gerilim enerji nakil hatlarına yıldırım düşmesi sonucu oluşan arızayı kısa sürede gidererek vatandaşların susuz kalmasını önledi.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı’nda, insan sağlığının önemi noktasında sahada oluşabilecek iş kazalarına tedbirler geliştirilmesi istişare edilirken, çalışmalarıyla örnek olan İsmail Uğur ile Osman Eylenti’ye de başarı sertifikaları verildi.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Ahmetli, Gölmarmara ve Salihli ilçelerini ziyaret etti. Akbaş, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi noktasında ilçe personeli ile istişarelerde bulunduklarını söyledi.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Algın, Manisa Şube Başkanı Cem Özleyen ve Şube Başkan Yardımcısı Musa Işık'ı makamında ağırladı.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanı Mehmet Balaban ve yönetimini makamında ağırlayarak hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

08.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, genel müdür yardımcıları ile birlikte Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu’yu makamlarında ziyaret etti. Başaran, ilçe merkezleri ve mahallerindeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

07.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Ahmetli, Salihli ve Turgutlu ilçelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

07.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Cem Çöllü, Saruhanlı’nın Kayışlar Mahallesi’nde devam eden dere temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

07.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Şehzadeler Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Tekin Aydın ve Turgut Özal Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi ile Saruhanlı Yeniosmaniye Mahalle Muhtarı Hasan Hırçıner’i makamında ağırladı.

07.05.2019

İLÇE PROJELERİMİZ