Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmaları denetledi. Akbaş, “Bu birimi kendi bünyemizde kurmuş olmamız, abonelerimize hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor” dedi.

10.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nden geçen ıslahlı Bozköy deresinde 1 kilometrelik temizlik çalışmasına başlayarak olası taşkın riskine karşı için önlem alıyor.

10.05.2019

Manisa Vali Yardımcısı Abdullah Etil, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

09.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Halkbank Manisa Merkez Şube Müdürü İsmail Karabay’ı makamında ağırladı.

09.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Alaşehir, Sarıgöl ve Köprübaşı ilçelerini ziyaret ederek iş planlaması ve faaliyetlere ilişkin incelemelerde bulundu.

09.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Gümülceli Mahallesi’ndeki yağmursuyu ızgaralarında bahar temizliği gerçekleştirdi. Muhtar Güleryüz, “MASKİ kurulduğundan bu zamana kadar yaptığı güzel hizmetlerle farkını bize gösterdi” dedi.

13.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesinde 10 milyon TL yatırımla inşa ettiği atıksu arıtma tesisini çevreye ve çalışma standartlarına duyarlı bir şekilde başarıyla işletiyor. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri, tesisi incelmesinin ardından geçici faaliyet belgesini verdi ve tesis için çevre izin belgesi başvuru süreci başlatıldı.

09.05.2019

Demirci ilçesine bağlı Küçükoba Mahallesi’nin içme suyundaki basınç problemini çözmek için çalışma başlatan MASKİ ekipleri, hattın içinden 10 metrelik ağaç kökü çıkardı. Çalışmanın tamamlanmasıyla mahallenin içme suyu sorunu çözüldü.

09.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara’nın Değnekler Mahallesi’nde zeytinlik arazilerin taşkınlardan korunmasını sağlamak amacıyla 1 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışması başlattı. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Cem Çöllü mahalleyi ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

09.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran ve Genel Müdür Yardımcıları, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’ye makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

08.05.2019

İLÇE PROJELERİMİZ