Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde başarıyla işletilen Gördes Atıksu Arıtma Tesisi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre İzin Belgesi’ni aldı. MASKİ’nin atıksu arıtımı kapsamındaki başarısı bir kez daha tescillendi.

26.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisalıların hizmetine kazandırılan Atatürk Kent Parkı içinden geçen derede temizlik çalışmasına başladı.

26.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Kadıdağı Mahallesi’nde açtığı içme suyu sondajından saniyede 15 litre verime sahip suya ulaşmasının ardından içme suyu terfi ve enerji nakil hattı döşeyerek mahalleyi yeterli suya kavuşturdu.

26.07.2019

Turgutlu Kaymakamlığı tarafından Urganlı Yeniköy Mahallesinde Halk Toplantısı gerçekleştirildi. Urganlı Yeniköy, Selvilitepe, Turan, Akçapınar ve Sarıbey muhtarlarıyla bir araya gelen toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları da anlatıldı.

26.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akpınar İçme Suyu Tesisinde dezenfektan miktarı ile pH derecelerini anlık olarak takip etmek için tesisin çıkışına izleme cihazı montajı gerçekleştirdi.

26.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu sıkıntısı yaşanabilecek noktaların tespiti için ultrasonik debimetre cihazları ile içme suyu depoları ve sondaj kuyularından çıkan suyun miktarını ölçüyor. Bu kapsamda ekipler, Salihli ilçesinde başladığı çalışmalarına Mersinli Mahallesi ile devam etti.

26.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Yükselen Taekwondo İhtisas Spor Kulübü’nü ağırladı. Genç sporcular, ziyaret sonrasında su tasarrufu konusunda daha dikkatli olacaklarının sözünü verdiler.

25.07.2019

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından Manisa’da deprem tatbikatı gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı tatbikat gerçeğini aratmadı.

25.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesine bağlı Evciler Mahallesinde doğal kaynak suyu hattının bakım onarım ve temizlik çalışmasını gerçekleştirdi.

25.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Mersinli Mahallesinde hizmete sunduğu mobil tahsilat aracıyla vatandaşların ödeme işlemlerini zahmetsiz şekilde gerçekleştirebilmelerini sağladı.

25.07.2019

İLÇE PROJELERİMİZ