Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Ulucami Mahallesinde yer alan DSİ’ye ait sulama kanalında temizlik çalışmasına başladı. Ahmetli Belediyesinden gelen talep sonrasında başlanan çalışma ile örnek bir dayanışmaya imza atıldı.

13.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların daha sağlıklı ve kesintisiz suya kavuşması için geride kalan 5 yıllık dönemde büyük çaplı yatırımlara hayat verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yaptığı açıklamada, “Bizler hizmet için varız ve bu hizmetlere hayat vermek için gece gündüz demeden çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz” dedi.

16.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu ve Alaşehir ilçelerini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkilileri ile ilçelerde yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

13.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, bugüne kadar Manisa genelinde 455 kilometrelik dere temizlik çalışması hayata geçirerek, hem çevre kirliliğine hem de taşkınlara sebep olan 611 bin tonluk rüsubatı dere yataklarından uzaklaştırdı.

14.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Selendi ve Kula ilçelerini ziyaret ederek ilçelerde yürütülen çalışmaları yakından inceledi.

12.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, halkta infial yaratmak amacıyla sosyal mecralarda içme suyunda lejyoner hastalığı (zatürre) bakterisi olduğuna yönelik yapılan paylaşımlar üzerine kamuoyunu aydınlattı. Manisa’daki içme sularının tüm standartlara uygun ve sağlıklı olduğunun altını çizen MASKİ, vatandaşların bu gibi iddiaları kesinlikle dikkate almamaları yönünde uyarıda bulundu. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü de il genelinde bakteri kaynaklı vaka ile karşılaşılmadığını belirtti.

15.05.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm annelerin gününü kutladı.

11.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde eski ve sık sık arızalara neden olan 760 adet içme suyu elektrik panosunu yeniledi. Vatandaşların çalışma sayesinde arızalardan kaynaklı su sıkıntısı yaşamasının önüne geçildi.

11.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Akhisar’ın Efendi Mahallesi 382. ile 383. Sokak’taki yeni imara açılan yerleşim alanlarının altyapı ihtiyacını karşılamak üzere içme suyu ve kanalizasyon hattı döşedi.

11.05.2019

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.

10.05.2019

İLÇE PROJELERİMİZ