Haberler

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Alaşehir ilçesini ziyaret ederek personeller ile bir araya geldi. Çevik, “MASKİ Genel Müdürlüğümüzün hizmetlerini yerinde incelemek ve istişarelerde bulunmak için düzenli olarak ilçelerimizi ziyaret ediyoruz” dedi.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Saruhanlı İçme Suyu Arıtma Tesisi’ne su temini sağlayan sondajların enerji sistemlerinde incelemeler gerçekleştirdi.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Arda Mahallesi’nde vatandaşların kötü koku ve sinek sıkıntısı yaşamamaları adına ana kanal hattı temizlik çalışmalarına başladı.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, tarafından işletilen Kula Atıksu Arıtma Tesisi için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yapılan ‘Atık Yönetim Planı’ başvurusu onaylandı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Bu verilen karar tesisimizi ne kadar başarılı bir şekilde işlettiğimizi bir kez daha gözler önüne serdi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde Manisa’mız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesindeki yağmur suyu hatlarında bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

01.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, acil durum anında hizmet binasının tahliyesi ve müdahale hızını arttırmak amacıyla yangın ve kurtarma tatbikatı düzenledi. Tatbikat başarılı bir şekilde tamamlandı.

01.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Yunusemre ilçesinde yer alan Keçiliköy Atıksu Arıtma Tesisi’ni ziyaret ederek çalışmaları inceledi.

01.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak, Manisa merkezin büyük kısmına içme suyu temin eden Akpınar İçme Suyu Tesisleri’ni ziyaret ederek, tüm aşamaları tek tek inceledi.

01.08.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan ve Koruköy Mahalle Muhtarı Arif Varol’u makamında ağırladı.

31.07.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından başarıyla işletilen Turgutlu Atıksu Arıtma Tesisi’nde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünce denetim yapılarak, arıtılan su ve arıtma çamurundan numune alındı.

31.07.2019

İLÇE PROJELERİMİZ