Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula Şehitlioğlu Mahallesi Çakırca bağlısındaki terfi hattında iyileştirme çalışması yaparak, vatandaşın 15 yıllık içme suyu problemini çözüme kavuşturdu.

05.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Cem Çöllü, Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisalıların hizmetine kazandırılan Atatürk Kent Parkı içerisinden geçen derede başlatılan temizlik çalışmalarını inceledi.

05.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

05.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, yerel bir gazetenin whatsapp ihbar hattında yer alan mesaj sonrasında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta Şehzadeler ilçesi Akpınar Mahallesi 236 Sokakta yaşanan içme suyu arızasına kısa sürede müdahale edildiği belirtildi. Müdahale esnasında zarar gören parsel bacası da programa alınarak kanalizasyon ekibi tarafından tamiratının yapıldığı vurgulandı.

05.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı Temrek Mahallesi Damlar mevkiinde gerçekleştirdiği dere temizlik çalışmasıyla bölgedeki taşkın sıkıntısını ortadan kaldırdı.

05.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

04.08.2019

Salihli Kaymakamlığı tarafından ilçeye bağlı Gökköy Mahallesinde toplantı düzenlendi. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer’in de katıldığı toplantıda mahalledeki içme suyu sondajının devreye alınması için terfi hattı projesinin çizildiği müjdesi paylaşıldı.

03.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğünce Kula’nın Eroğlu Mahallesinde altyapının ardından gerçekleştirilen kilit parke döşeme çalışmaları Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun tarafından incelendi.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Şehzadeler ilçesinde yer alan Karaoğlanlı Atıksu Arıtma Tesisi’nde incelemelerde bulundu. Tesisin bölge için önemine değinen Çevik, daha temiz bir gelecek için çalıştıklarının bir kez daha altını çizdi.

02.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile dokunduğu mahallelerden olan Kula’nın Bebekli Mahallesi’ndeki 12 kilometrelik ana kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

02.08.2019

İLÇE PROJELERİMİZ