Haberler

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Akhisar Zeytinliova Mahalle Muhtarı Gülten Demir ile mahalledeki zeytin işletmecilerini makamında ağırladı.

08.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Ahmetli Atıksu Arıtma Tesisini ziyaret etti. Çevik, ilçede atıksu kaynaklı çevre kirliliği yaşanmaması için büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi.

08.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Gökkaya Mahallesinde deforme olan yağmur suyu hattında yenileme çalışmasına başladı.

07.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir’in Kemaliye Mahallesinde mevcut sondajın kuruması nedeniyle yedek sondajı devreye aldı. Döşenen terfi ve enerji nakil hattı ile mahalleye yeterli su temin edildi.

07.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Manisa Müftü Vekili Ramazan Arba’yı ziyaret etti. Görüşme gündeminde kurban bayramında vatandaşların suyu tasarruflu kullanması ve kurban atıklarını kanal hatlarına atmamasına yönelik konular öne çıktı.

07.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, faaliyet gösterdiği tüm çalışma alanlarında maksimum güvenliğin temini ve devamı için düzenli olarak organize ettiği İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısını gerçekleştirdi.

06.08.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ın başkanlığında Ağustos ayı olağan MASKİ ilçe şefleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yaklaşan Kurban Bayramı’nda alınacak tedbirler de değerlendirildi.

06.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli’de Belediye Caddesinde tamamlanan yağmur suyu hattı çalışmasını yerinde kontrol etti. Aydınyer, 28 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirilen 29 kilometrelik hat döşeme çalışmasının sona yaklaştığını belirtti.

06.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Hacıveliler Mahallesinde bulunan sondajda bakım onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirerek mahalleye daha verimli ve sağlıklı su verilmesi sağladı.

06.08.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Sarıgöl’ü ziyaret ederek ilçede görevli Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ temsilcileriyle görüştü, çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

06.08.2019

İLÇE PROJELERİMİZ