Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes’in Kıymık Mahallesi’nde gerçekleştirdiği terfi ve enerji nakil hattı döşeme çalışmalarını tamamlayarak, saniyede 10 litre su temin eden sondajı devreye aldı.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Atatürk Mahallesinde vatandaşların kötü koku ve sinek sıkıntısı yaşamamaları adına ana kanal hattında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Gördes’e bir çalışma ziyareti düzenleyerek vatandaşlara içme suyu temininde sorunsuz hizmet verilmesi noktasında saha kontrolü gerçekleştirdi.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, bayram tatili öncesinde MASKİ personeli ile tek tek bayramlaşarak çalışanların Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

10.08.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başaran mesajında, “Sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, çaresizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi bir değer sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır” dedi.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Alaybey Mahallesi ile Yunusemre ilçesi Merkezefendi Mahallesi’ne (Çakra önü) SUMATİK cihazı yerleştirerek, vatandaşlara fatura ödemelerinde ve kartlı sayaçlara kredi yüklemelerinde işlem kolaylığı sağladı.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, kurban atıklarının kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarına atılmasının hem insan hem de çevre sağlığına ciddi zararlar verdiğini belirterek vatandaşlardan duyarlı davranmalarını istedi.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesinde il genelindeki mezarlık çeşmelerinde bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor. Çalışma ile bayramda ebediyete intikal eden yakınlarını ziyaretine gidecek vatandaşların su sıkıntısı çekmesi önlenecek.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesinde bulunan içme suyu deposunun eski ve sık sık arızalara neden olan elektrik panosunu yeniledi. Gece saatlerinde yapılan çalışma sayesinde vatandaşlara herhangi bir sıkıntı hissettirilmedi.

08.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Salihli’nin Köseali Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

08.08.2019

İLÇE PROJELERİMİZ