Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşla kurduğu diyaloğu daha kaliteli ve sağlıklı hale getirmek amacıyla Kula biriminde görevli personeline yönelik Kişisel Gelişim Eğitimi düzenledi.

24.11.2017

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gördes İlçesi’ne bağlı Dargıl Mahallesi’nde dere temizlik çalışmalarına başladı.

24.11.2017

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Sarıpınar Mahallesi’nde yeni yerleşim alanlarında ek kanalizasyon hattı döşeme çalışmasına başladı.

24.11.2017

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesine bağlı Sarıaliler Mahallesi’nde içme suyu sondaj çalışmasını tamamlayarak su analizi için numune alımını gerçekleştirdi.

24.11.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Turgutlu Belediyesinin ilçeye kazandırdığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma töreni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleşti. Toplam 297 milyon lirayı bulan 81 projenin kazandırıldığı törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sevdamız olan Turgutlu’muza ve Manisa’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

23.11.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı proje ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma törenleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Törenle ilçede 3 kurum tarafından 172 milyon TL tutarında 53 projenin açılışının yapıldığını ve temelinin atıldığı belirtildi.

23.11.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli, Turgutlu, Alaşehir ve Selendi belediyelerinin kazandırdığı hizmetlerin toplu açılış törenleri için Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Selendi’deki toplu açılış töreninin ardından Kula ilçesinde çay molası verdi. Genel Başkan Bahçeli, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun tarafından çiçekle karşılandı.

23.11.2017

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, en kutsal mesleklerden biri olan öğretmenliğin bedelinin hiçbir maddi karşılıkla ödenemeyeceğini ifade etti.

23.11.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Selendi Belediyesinin ilçeye kazandırdığı 72 milyon TL tutarındaki 48 projenin toplu açılışı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşti. Bengü Türk TV, Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV ve ETV’den canlı olarak yayınlanan toplu açılış töreniyle Selendi’de yaşanan değişime Türkiye tanıklık etti.

23.11.2017

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula İlçesi’ne bağlı Balıbey Mahallesi’nin ihtiyaç bulunan bölümünde ek kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

22.11.2017

İLÇE PROJELERİMİZ