Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesinde üstyapı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Altyapı çalışmalarında parsel bağlantılarının yapıldığı mahalle 15 milyonluk yatırımla yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

16.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu’nun Güney Mahallesi’nde açtığı yeni sondajın tüm çalışmalarını tamamlayarak, mahalleye yeterli içme suyunu temin etti.

16.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçe merkezinin içme suyu ihtiyacını karşılayan depolardan biri olan Yel Değirmeni İçme Suyu Deposundaki tadilat çalışmalarında sona yaklaştı. Depoda çalışmalar tamamlanınca ilçe merkezine daha sağlıklı sistemler üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.

16.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Eroğlu Mahallesinde bulunan sondajı devreye alarak vatandaşların su sıkıntısı çekmesinin önüne geçti.

18.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Osmancık Mahallesinde açtığı sondajı faaliyete almak için bin 500 metre terfi hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Enerji nakil hattı da yapılan sondajın tüm bağlantıları tamamlanarak mahalleye su verildi.

15.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçe merkezini besleyen içme suyu deposunda 2 adet pompa montajına başladı. Yapılan çalışma ile ilçe merkezine daha verimli su ulaşması sağlanacak.

15.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Büyükbelen Mahallesinde başladığı 32 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmasında ana hat imalatlarını tamamladı. Mahallede parsel bağlantıları ve yağmur suyu ızgara montajı ise devam ediyor.

15.08.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, su arızasına müdahale ederken iş kazası geçiren MASKİ personelleri İbrahim Efe, ve Kasım Kıroğlu’nu tedavi gördükleri Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir’in Kavaklıdere Mahallesi’nde inşa ettiği 4 milyonluk atıksu arıtma tesisinin betonarme imalatlarını tamamladı. Bölgedeki evsel nitelikli atıksu kirliliğini ortadan kaldırması amaçlanan çevre dostu tesisin mekanik ve elektrik işleri sürüyor.

09.08.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçe merkezinde yürüttüğü 110 bin metrekarelik üstyapı çalışmasını tamamladı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün özverili çalışmaları ile Manisa’nın 17 ilçesiyle modern bir kent havası kazandığını söyledi.

09.08.2019

İLÇE PROJELERİMİZ