Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Ahmetli ilçesini ziyaret ederek sahada inceleme gerçekleştirdi. Anaç, olası arızaları önceden tespit ederek vatandaşlara kesintisiz içme suyu sağladıklarını söyledi.

20.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Sinan Mahallesinde içme suyu isale hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Dağdan gelen doğal kaynak suyunun bağlı olduğu hattın deforme olan kısmı yenilenerek mahalleye ulaşan suyun verimi artırıldı.

20.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Çamönü Mahallesi’nde kanalizasyon hat ve bacalarında gerçekleştirdiği bakım çalışmaları sonucunda, hatlarda tıkanmaya sebep olan kargı, çuval, taş ve bez parçası gibi yabancı maddeleri temizledi. Mahalle Muhtarı Künel de vatandaşların hatları daha bilinçli kullanmasını diledi.

20.06.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Gökhan Çevik, Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz ile birlikte Yunusemre ilçesi Atatürk Mahalle Muhtarı Bedir Kılıç’ı ziyaret ederek yağışlı havalarda sorun yaşanan noktaları yerinde inceledi.

20.06.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Kırkağaç İlçesi Karakurt Mahalle Muhtarı İdris Kat ve azalarını makamında ağırladı.

20.06.2019

Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten’in annesi Ersin Özten hayatını kaybetti. Hatuniye Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Manisa Valisi Ahmet Deniz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katıldı.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesinde 46 milyon TL yatırımla inşa ettiği atıksu arıtma tesisini çevreye ve çalışma standartlarına duyarlı bir şekilde başarıyla işletiyor. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri, tesisi incelmesinin ardından geçici faaliyet belgesi verdi.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula’nın Balıbey ile Selendi Ramazanhocalar mahallelerinde olumsuz hava koşulları dolayısıyla yıldırım düşen elektrik trafolarını yenileyerek, vatandaşa kesintisiz içme suyu ulaşmasını sağladı.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa merkezin içme suyuna 30 milyon TL yatırım yaparak Gürle İçme Suyu Tesisinden şehir merkezine gelen ana isale hattındaki çalışmalarına devam ediyor. Manisa merkeze Gürle’den mevcut durumda saniyede 172 litre doğal kaynak suyu ulaşırken çalışmaların tamamlanması ile bu rakam saniyede 800 litreye çıkacak.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç Akhisar ilçesini ziyaret ederek sahada inceleme gerçekleştirdi.

19.06.2019

İLÇE PROJELERİMİZ