Muhtarlarla Görüşmeler Devam Ediyor
MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak hizmetler hakkında bilgiler verdi.
07.04.2021

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçedeki mahalle muhtarları ile koordinasyonu sıkı tutmaya devam ediyor.  Bu kapsamda MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır,  Sarıgöl ilçesi Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Muhtarlık Hizmetleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan MASKİ İlçe Şefi Veli Toktaş da hazır bulundu. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, tek tek istek ve talepleri dinledi, sorun yaşanan konular ile ilgili daire başkanlığına bildirmek üzere gerekli notları aldı.

“Muhtarlarımız ile sürekli irtibattayız”

Mahalle Muhtarlarının vatandaşların talepleri ve sorunlarını giderme konusunda önemli bir koordinasyon görevi gördüğünü belirten İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları ile ilçe hizmetlerimizi kesintiye uğratmamak adına mahalle muhtarlarımızla buluşarak, varsa sorunları yerinde tespit ediyor, görüşlerini alıyoruz. 17 ilçemizdeki görüşmelerimiz bittikçe tekrardan başlıyoruz ve muhtarlarımızın kapısını çalıyoruz. Hizmetlerimizin ve çalışmalarımızın da takibi açısından ziyaretlerimiz faydalı oluyor” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ