MASKİ, Şehzadeler Muhtarlarının Görüşlerini Aldı
MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Şehzadeler ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak hizmetler hakkında bilgiler verdi.
07.04.2021

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçedeki mahalle muhtarları ile iletişimini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Şehzadeler ilçesi Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıda, İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun da hazır bulundu. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, tek tek istek ve talepleri dinledi, sorun yaşanan konular ile ilgili daire başkanlığına bildirmek üzere gerekli notları aldı.

“Muhtarlarımız ile 7 gün 24 saat iletişim halindeyiz”

MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelindeki çalışmalarının sorunsuz gitmesi açısından muhtarlarla olan koordinasyonun önemli olduğunu belirten Daire Başkanı Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları ile mahalle muhtarlarımızla buluşarak görüşlerini alıyoruz. Hizmetlerimizin takibi için muhtarlarımız ile 7 gün 24 saat iletişim halindeyiz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ