MASKİ Ekipleri Özverili Çalışmasıyla Turgutlu’da Su Kesintisi Yaşatmadı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesinde içme suyu isale hattında meydana gelen arızayı özverili bir çalışma ile giderdi. Merkez mahallelere su kesintisi yaşatmadan çalışmayı tamamlayan MASKİ, vatandaşın da takdirini kazandı.
12.01.2021

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde tüm ekipleriyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışıyor. Bu kapsamda, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesinde meydana gelen içme suyu ana isale hattındaki arıza da ekiplerin özverili çalışması ile giderildi. Bir gün önce su kesintisi duyurusu yaparak gerekli tedbirlerin alınması uyarısında bulunan MASKİ, kesinti yaşatmadan çalışmayı tamamlayarak vatandaşın takdirini kazandı.

“Cengiz Başkanıma minnettarım, her zaman yanındayız”

Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya da yaptığı açıklamada, “Başta Cengiz Başkanımız olma üzere İçme Suyu Daire Başkanı Fevzi Demir’e, şube müdürlerine teşekkür ediyorum. Cengiz Başkanıma minnettarım. Her zaman yanındayız. Büyükşehir Belediyesine ve MASKİ’ye teşekkür ediyoruz. Arıza kısa bir sürede giderildi” dedi.  

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ