Sarıgöllü Muhtarların İstek ve Talepleri Dinlendi
MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak olan hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “Muhtarlarımız ile bir araya gelerek, görüşlerini alıyor, hizmetlerimizin noksansız bir şekilde vatandaşımıza ulaşması için çalışıyoruz” dedi.
15.09.2020

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçedeki mahalle muhtarları ile koordinasyonu sıkı tutarak, vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesi Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Muhtarlık İşleri Sorumlusu Akif Kılıçaslan ve MASKİ İlçe Şefi Veli Toktaş da hazır bulundu. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, tek tek istek ve talepleri dinledi, sorun yaşanan konular ile ilgili gerekli notları aldı.

“İl genelinde muhtarlarımızla görüşmeye devam edeceğiz”

MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelindeki çalışmalarının sorunsuz gitmesi açısından muhtarlarla olan koordinasyonun önemli olduğunu belirten Daire Başkanı Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları ile ilçe ziyaretlerimizde Mahalle muhtarlarımızla buluşarak, varsa sorunları yerinde tespit ediyor, görüşlerini alıyoruz. Muhtarlarımız bu konuda çok memnun. Geri dönüşleri çok iyi alıyoruz. İl genelinde muhtarlarımızla görüşmeye devam edeceğiz.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ