Demircili Muhtarlardan MASKİ’ye Ziyaret
MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli ve ilçede görev yapan mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.
14.09.2020

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ı, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli ziyaret etti. Ziyarette, ilçede görev yapan Secaaatin Mahalle Muhtarı Fatma Gümüş, Söğütçük Mahalle Muhtarı Mustafa Çiftçi, Kuzuköy Mahalle Muhtarı Metin Yılmaz, Fatih Mahalle Muhtarı Mustafa Artuç, İrişler Mahalle Muhtarı Sami Çelik ve Kuzeyir Mahalle Muhtarı Arif Çimen de yer aldı. Muhtarlar mahallelerinde bugüne kadar yapılan hizmetlerden ötürü Genel Müdür Aslay’a teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Uzak yakın demeksizin çalışılıyor

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, mahalle muhtarlarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, “MASKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken zaten muhtarlarımızla sürekli olarak görüşüyorduk. Bugün de sağ olsunlar hayırlı olsun dileklerini iletmek için makamımızı ziyaret ettiler. Mahalle mahalle sayacak olursam çok uzun sürecek. İçme suyu altyapısından içme suyu deposu tadilatına, içme suyu kaynaklarını artırmadan dere temizliğine, üstyapıdan foseptiğine kadar birçok çalışma yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.   

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ