MASKİ’den Gördes Belediyesine Ziyaret
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.
29.06.2020

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u ziyaret etti. Ziyarette,  MASKİ İlçe şefi Türker Kesici, MASKİ Projeler Dairesi Başkanlığından Şube Müdürleri Tutku Gökçe ve Kadri Akkurt, Güneşli Mahalle Muhtarı Erdal Terim, Evciler Mahalle Muhtarı Halil Gökkaya, Doğanpınar Mahalle Muhtarı Halil Korkmaz da yer aldı. İlçede MASKİ tarafından hayata geçirilen çalışma ve hizmetler hakkında istişarelerin yapıldığı görüşmede, Manisa’nın daha yaşanılabilir bir kent olması için el birliğiyle çalışıldığına vurgu yapıldı.

Gördes’te büyük projeler hayata geçiyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’a göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Gördes ilçesinde önemli yatırımları hayata geçirdik. Bundan sonraki süreçte de büyük projeler hayata geçiyor” dedi.

 Akyol, “Önemli hizmetlerin gelecek olmasından dolayı mutluyum”

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “MASKİ Genel Müdürlüğü birçok konuda ilçemize önemli hizmetler kazandırdı. Yakın zamanda büyük projelerin ilçemize gelecek olmasından dolayı mutluyum. Gördes daha yaşanılabilir bir kent olma yolunda hızla ilerlemesinde katkıları olan Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum” dedi. 

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ