Su Kesintilerinin Önüne Geçmek İçin Enerji Sistemleri Yenileniyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesinde bulunan Merkez İçme Suyu Terfi Merkezinin trafo tesisi ve enerji bağlantı noktalarında bakım onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. GDZ Elektrik ile koordineli yapılan çalışma ile tesis, çevre düzenlemesine uygun hale getirildi.
23.03.2020

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde su sıkıntısı yaşanmaması adına enerji bağlantı noktalarında bakım onarım ve yenileme çalışmalarını mesai mefhumu gözetmeden aralıksız sürdürüyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri, Turgutlu ilçesinde daha önce yapılan kavşak düzenlemesinden sonra ilçeye su temininde önemli bir rolü bulunan Merkez İçme Suyu Terfi Merkezinin çevre düzenlemesine uygun hale getirilmesi amacıyla trafo tesisi ve enerji bağlantı noktalarında bakım onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Çevre düzenlemesine uygun hale getirildi

GDZ Elektrik ile koordineli bir şekilde yapılan çalışma kapsamında; kötü bir görüntü oluşturan direk tipi trafo tesisi iptal edildi ve demontajı yapıldı, tesisin enerji aldığı nokta çevre düzenlemesine uygun hale getirildi.

Ekonomik ömrünü tamamlamış sistemler iptal ediliyor

Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri, kendi bünyesindeki ekonomik ömrünü tamamlamış tüm enerji sistemleri, panoları ve kablolarını yeniledi. Vatandaşlara su kesintisi hissettirilmeden yapılan çalışma ile tesisin daha verimli ve sağlıklı çalışması sağlandı.   

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ