MASKİ’de Gündem Sağanak Yağış Ve Fırtına
MASKİ Genel Müdürlüğü Haziran ayı ilçe şefleri toplantısı, Genel Müdür Şehnaz Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sağanak yağış ve fırtına uyarısına karşı il genelinde ekiplerin teyakkuz halinde olması toplantının öne çıkan gündem maddeleri arasında yer aldı.
11.06.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede yürütülen hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için aylık ilçe şefleri toplantılarını sürdürüyor. MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirilen Haziran ayı ilçe şefleri toplantısında ilçelerde yapılan hizmetlerle ilgili değerlendirilmelerde bulunuldu. Toplantıda Başaran’a, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Gökhan Çevik, daire başkanları ve şube müdürleri eşlik etti. Koordinasyonun yüksek tutulması için yapılan toplantılarda hayata geçirilen hizmetlerin sıkı bir şekilde takip edilmesinin önemine değinilirken içme suyu depolarındaki klorlama sistemlerinin kontrolü noktasında da aynı hassasiyetle çalışılması vurgusu yapıldı. Toplantının öne çıkan gündem maddesi ise Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sağanak yağış ve fırtına uyarısı yönünde oldu. Genel Müdür Başaran, ilçe şeflerine ekiplerin teyakkuz halinde olmasını söyledi.

“Amacımız; Manisa’yı daha yaşanılabilir bir kent yapmak”

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, “İlçe şeflerimiz ile gerçekleştirdiğimiz aylık değerlendirme toplantılarımızda il genelinde hayata geçirdiğimiz yatırımların süreçleri ile ilgili bilgi alıyoruz ve talimatlar veriyoruz. Manisa’mıza daha kaliteli hizmet sunmak için bu toplantılarımıza büyük önem veriyoruz. Birlik ve beraberlik içinde daha verimli işlere imza atarak vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunuyoruz. Bugüne kadar birçok başarılı projeyi bu sayede gerçekleştirdik” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ