Bey ile 4 Eylül Mahallelerinin Kanal ve Izgaraları Temizlendi
MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçe merkezinde yer alan Bey ve 4 Eylül Mahallelerinin kanalizasyon hattı ve yağmur suyu ızgaralarını temizledi.
14.05.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı hatlarını düzenli olarak temizleyerek sağlıklı hale getirmeye devam ediyor. MASKİ bu kapsamda, Kula ilçe merkezinde yer alan Bey ve 4 Eylül mahallelerindeki kanalizasyon hattı ve yağmur suyu ızgaralarını temizledi. MASKİ Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz’in talimatları doğrultusunda Kula İlçe Şefliği ekiplerince yapılan çalışma sayesinde yağışlı havalarda yağmur sularının neden olduğu su birikintisi ortadan kalkmış oldu.

“Emeği geçenlere teşekkür ederim”

Kula 4 Eylül Mahalle Muhtarı Mehmet Yavuz, “Yağışlı havalarda mahallemizde su birikintileri oluyordu. MASKİ mahallemizdeki kanalizasyon hatlarında ve yağmur suyu ızgaralarında yaptığı temizlik çalışması sayesinde bu sorundan kurtulacağız. Yapılan bu hizmeti yağmur yağdığında daha net bir şekilde göreceğiz. Bu hizmette emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

“Hizmetlerin devamını diliyorum”

Bey Mahalle Muhtarı İlker Göndeç, “MASKİ ekiplerince yapılan hizmetten çok memnunuz. Tıkanık durumda bulunan yağmur suyu ızgara ve kanalizasyon hatlarımız temizlendi. MASKİ Genel Müdürlüğü’ne yapılan çalışmadan dolayı teşekkür eder, hizmetlerinin devamını dilerim” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ