MASKİ ve Ahmetli Belediyesinden Örnek Dayanışma
MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Ulucami Mahallesinde yer alan DSİ’ye ait sulama kanalında temizlik çalışmasına başladı. Ahmetli Belediyesinden gelen talep sonrasında başlanan çalışma ile örnek bir dayanışmaya imza atıldı.
13.05.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa’nın her noktasına eşit hizmet götürmek için ilçelerle dayanışma içerisinde yürüttüğü çalışmalarla vatandaşların mağduriyetlerini gideriyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma ile, DSİ’ye ait olan ancak bakım zorunluluğu Ahmetli Belediyesinde bulunan sulama kanalında temizlik çalışmasına başladı. Ahmetli Belediyesinden gelen talep sonrasında hayata geçirilen çalışma ile Ulucami Mahallesinde yer alan sulama kanalında biriken malzemeler uzaklaştırılacak. Örnek bir dayanışmaya imza atan MASKİ ve Ahmetli Belediyesi vatandaşın bir problemine daha çözüm oldu. 

“MASKİ, hizmetin hakkını veriyor”

Ulucami Mahalle Muhtarı Hüseyin Ertekin, “Mahallemizden geçen Devlet Su İşleri’ne ait sulama kanalımızın temizlenmesi gerekiyordu. İçinde biriken pislikler yüzünden koku sıkıntımız oluyordu. MASKİ ve Ahmetli Belediyemiz sağolsun üstüne düşeni yaptı ve temizlik çalışmasını gerçekleştirdi. Mahallemizde faydalı çalışmalar yürüten MASKİ, hizmetin hakkını veriyor. Yeni seçilen muhtar olarak hem ilçe belediyemizle hem de Büyükşehir ve MASKİ ile olumlu çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Bunun için de bizler de sonuna kadar destek olacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ