Cumhuriyet Mahallesi’nin Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi 296 Sokak’ta mevcut kanalizasyon hattının sorunlu olan kısmında hat yenileme çalışması gerçekleştiriyor.
15.04.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde eskiyen hatlardan dolayı yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi 296 Sokak’taki mevcut kanalizasyon hattının sorunlu kısmını çözüme kavuşturmak amacıyla hat yenileme çalışmasına başladı.

“MASKİ sayesinde sorunlardan korkmuyoruz”

Cumhuriyet Mahalle Nurşen Ercan, “Mahallemizin bir kısmında kanalizasyon hattımızda sık sık problem yaşanıyordu. Sağolsun MASKİ yetkilileri kanalizasyon hattımızın sorunlu olan bölümünde yenileme çalışması gerçekleştirerek bu sıkıntımızı çözüyor. Mahalle halkı olarak MASKİ’nin hizmetlerinden memnunuz. MASKİ sayesinde sorunlardan korkmuyoruz. En küçük bir sorunda zaman kaybetmeden ilgileniyorlar. Yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz” diye konuştu.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ