Kuşlubahçe’de Dere Temizliği Tamamlandı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Kuşlubahçe Mahallesi’nde başladığı dere temizlik çalışmasını tamamladı.
15.04.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Şehzadeler ilçesine bağlı Kuşlubahçe Mahallesi'nde olası taşkın risklerine karşı başladığı 500 metrelik dere temizlik çalışmasını tamamladı. MASKİ ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma ile mahallede olası su taşkınları engellenerek vatandaşlar olumsuz etkilerden kurtarıldı.

“Mahallemiz MASKİ’yle güzelleşiyor”

Mahalle Muhtarı Ramazan Vardar, “Mahallemizden geçen deremizde başlatılan temizlik çalışması kısa sürede tamamlandı. Dere yatağındaki pislikler temizlenerek suyun akışı daha düzenli hale getirildi. Taşkın sorunumuz ortadan kalktı. MASKİ ekipleri sayesinde deremizde sık sık yapılan temizlik çalışmaları sayesinde mahallemizde görüntü kirliliği de ortadan kalmış oldu. Mahallemiz MASKİ’yle güzelleşiyor. Büyükşehir ve MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine çok teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz. Başkanımıza yeni dönemde de başarılar dileriz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ