Koldere’nin Taşkın Sorunu Yeni Yağmursuyu Hattıyla Çözüldü
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı Koldere Mahallesi’nin aşırı yağışlarda taşkın riski bulunan sanayi bölgesinde yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.
21.03.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hayata geçirdiği çalışmalarla yılların sıkıntılarına etkili çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesi’nin talebine de hızla yanıt verdi. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekiplerince aşırı yağışlarda taşkın oluşturma riski barındıran sanayi bölgesine yağmursuyu hattı döşenerek, mevcut sıkıntı ortadan kaldırıldı.

“Mahallemize yapılan işlerin hepsi birbirinden güzel”

Koldere Mahalle Muhtarı İbrahim Durbay, “Mahallemizdeki eski yağmursuyu hatlarının yetersiz gelmesinden dolayı taşkın sıkıntısı yaşıyorduk. Şuan MASKİ tarafından yeni hattımız çok güzel bir şekilde döşendi ve sıkıntımız giderildi. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü gerçekten güzel hizmetler getiriyor. Mahallemize yapılan işlerin hepsi birbirinden güzel. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” diye konuştu.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ