MASKİ, Öksüzlü Mahallesi’nin İsale Hattını Yeniledi
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Öksüzlü Mahallesi’nde bulunan 400 metrelik içme suyu isale hattını yeniledi.
14.03.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde kullanım ömrünü tamamlayan altyapıları yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Demirci ilçesine bağlı Öksüzlü Mahallesi’nde eskiyen ve sık sık arızalara neden olan 400 metrelik içme suyu isale hattını yeniledi. Bununla birlikte içme suyu kaynağının çıkış noktasında da bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilerek mahalle sakinleri daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuştu.

“Büyükşehir ve MASKİ canla başla çalışıyor”

Öksüzlü Mahalle Muhtarı Adnan Akgün, “Dağdan gelen kaynak suyumuzu bize ulaştıran isale hattımız eski ve epey yıpranmıştı. Sağ olsun MASKİ yetkilileri, hattımızı yeniledi. Kaynak suyumuzun çıkış noktasında da bakım onarım çalışması yapılarak mahallemiz daha sağlıklı ve kesintisiz suya kavuştu. Yapılan hizmetlerden çok memnunuz. Büyükşehir ve MASKİ canla başla çalışıyor. Cengiz Başkanımıza desteğimiz tamdır. Önümüzdeki dönemde de kendisini başkanımız olarak görmek istiyoruz. Bizlere bu hizmetleri sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ