Aşağıçobanisalı Minikler de Artık Sularına Sahip Çıkıyor
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çocukları eğlendirerek suyun önemi hakkında bilgilendiren Su Tasarrufu Eğitimi Projesi, Şehzadeler ilçesi Aşağıçobanisa Mahallesi’nde bulunan Ahmet Ferit Giritligil İlkokulu öğrencileriyle de buluştu.
10.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, su kaynaklarının korunması konusunda bilinçli bir nesil yetiştirmek amacıyla 17 ilçede yürüttüğü eğitimlerinde hız kesmiyor. Son olarak Şehzadeler ilçesine bağlı Aşağıçobanisa Mahallesi’nde yer alan Ahmet Ferit Giritligil İlkokulu öğrencileri de bu anlamlı proje ile tanıştı. Abone İşleri Daire Başkanı Ali Öztozlu, daire şube müdürlerinden Kerem Çetin, Ahmet Ferit Giritligil İlkokulu Müdür Yardımcısı Halil Kılınç da eğitim esnasında hazır bulunarak, sunum sonrasında çocuklara hediyelerini dağıttılar.

Büyükşehir’e  teşekkür

Ahmet Ferit Giritligil İlkokulu Müdür Yardımcısı Halil Kılınç, “Öğrencilerimizin su tasarrufu konusunda böyle bir eğitim almaları, okulda öğrendikleri bilgileri pekiştirmek açısından çok faydalı oldu. Okulumuzun bahçesinin asfaltlanması da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ