Selimiye’de Yol Geçişi Güvenli Hale Getirildi
MASKİ Genel Müdürlüğü ve Sarıgöl Belediyesi işbirliğinde Selimiye Mahallesi’nde 10 adet kutu menfez çalışması gerçekleştirildi.
09.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, gerçekleştirdiği menfez çalışmaları ile vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda, MASKİ ve Sarıgöl Belediyesi işbirliğinde Selimiye Mahallesi’nde menfez imalatı gerçekleştirildi. 10 adet kutu menfez yerleştirilen mahallede yol geçişi güvenli hale getirildi.

Yaya ve araç trafiğine çözüm olundu

Selimiye Mahalle Muhtarı Abdil Kavak, “MASKİ ekipleri tarafından mahallemizden geçen deremizde menfez montajı MASKİ ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bu temizlik sayesinde hem yol geçişimiz rahatladı hem de taşkın sorunu ortadan kalkmış oldu. Aşırı yağışlarda taşkından çok sıkıntı yaşıyorduk. Araç ve yaya geçişimiz oldukça sıkıntılıydı. Mahallemizde menfez montajı gerçekleştirildi. Çalışmalardan çok memnunuz. MASKİ sayesinde günlük hayatımız düzene girdi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, Sarıgöl Belediye Başkanımız Necati Selçuk’a ve MASKİ yetkililerine teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ