Muhtar Yanık, “Cengiz Ergün, Başkanlığın hakkını sonuna kadar veriyor”
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli’nin Kapancı Mahallesi’nde bir kilometrelik dere temizlik çalışmasını tamamladı. Yürütülen çalışma sonrasında mahalle muhtarı Ali İhsan Yanık, “Cengiz Ergün, Başkanlığın hakkını sonuna kadar veriyor” dedi.
08.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde başlattığı dere temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Kapancı Mahallesi'nde dere temizlik çalışmasını tamamladı. Mahalle muhtarının talebi üzerine bir kilometrelik alanda gerçekleştirilen temizlik çalışması sayesinde vatandaşların yağışlı havalarda taşkın sıkıntısı yaşamasının önüne geçildi.

“Cengiz Başkanımızı Allah başımızdan eksik etmesin”

Kapancı Mahalle Muhtarı Ali İhsan Yanık, “MASKİ tarafından mahallemizden geçen derede temizlik çalışması tamamlanarak taşkın riski ortadan kaldırıldı. Bu çalışma yapılmasaydı çok büyük sıkıntı yaşardık. Zaman içinde oluşan pislik ve sazlık yüzünden su akışı engellenerek biriken su da kötü kokuya sebep oluyordu. MASKİ sayesinde hem taşkından hem de kötü kokudan kurtulduk. Hizmetlerden çok memnunuz. Cengiz Başkanımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Allah uzun ömür versin. Cengiz Ergün, Başkanlığın hakkını sonuna kadar veriyor. Bize sağladığı güzel hizmetlerden dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ