Cumhuriyet Mahallesi’ne Ek Kanalizasyon Hattı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Serhat Sokak’taki yeni yerleşim alanında kanalizasyon hattı çalışmasını tamamladı.
08.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların altyapı konusunda ihtiyaç duyduğu her noktada çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Serhat Sokak’taki yeni yerleşim alanının altyapı ihtiyacını gidermek için kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı. MASKİ ekiplerince gerçekleştirilen çalışma sayesinde mahalle sakinlerine sağlıklı ve kullanışlı altyapı sağlandı.

“Büyükşehir ve MASKİ sayesinde yapılaşmadan korkmuyoruz”

Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Mehmet Necmi Varol, “Yeni yapılan yerleşim alanımızda kanalizasyon hattı döşeme çalışması tamamlandı. MASKİ ekipleri sayesinde yeni hanelerimize güzel bir çalışmayla sağlıklı ve kullanışlı altyapı sağlanmış oldu. Büyükşehir ve MASKİ sayesinde yapılaşmadan korkmuyoruz. Çünkü altyapı ve üstyapımız konusunda asla zorlanmıyoruz. Cengiz Başkanımız bizlere hizmet etmek için var gücüyle çalışıyor. Bizler de bu gayretin altında kalmayarak desteğimizi esirgemeyeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ