MASKİ PERSONELİNE BÜTÇE PLANLAMA EĞİTİMİ
MASKİ Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini ve yatırımlarını arttırmak amacıyla personeline 2018 yılı bütçe planlamasına ilişkin eğitim verdi.
14.07.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü,   17 ilçeye kaliteli altyapı hizmeti sunarken sistemli bir işleyişi sağlamak için personeline yönelik eğitimlerini sürdürüyor. Manisalılara daha kaliteli hizmet verebilmek adına personel gelişimine önem veren MASKİ, bu kapsamda bütçe planlama eğitimi düzenledi. Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’nca organize edilen eğitimde, MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesindeki 2018 yılı bütçe planlanmasına yönelik bilgiler paylaşıldı.  Bütçe planlamasına ilişkin verilerin elektronik ortama aktarılarak işlenmesi ile ilgili sistemsel uygulamalar yapıldı.

Hedef, Manisa’ya daha fazla yatırım ve hizmet

Bütçe planlamasının doğru şekilde yapılmasının Manisa’ya yapılacak yatırımlar noktasında önemli fayda sağladığının altını çizen MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen, “MASKİ Genel Müdürlüğümüzün, diğer 30 büyükşehir belediyesi arasında bütçe gerçekleşme oranında lider olmasında, yaptığımız her çalışmanın sistematik bir şekilde planlanmasının payı büyüktür. Kurum gelirleri, harcamaları, yatırımları baz alındığında; bunların tamamı arasında bir denge oluşturmak ve bunu korumak durumundayız ki Manisamıza yatırımlarımız daha da artabilsin. Bu amaçla ilgili personelimizi de en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor ve eğitim seminerleriyle daha donanımlı hale getiriyoruz. Hedefimiz; bulunduğumuz yeri daha da yukarılara taşıyarak şehrimize daha fazla hizmet kazandırmak” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ